O firmie

IT Premium to zespół ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie i umiejętności zdobyte podczas wieloletniej pracy w firmie Vobis. Przez kilkanaście lat obsługiwaliśmy szczecińskie firmy w pierwszym w Polsce i najdłużej działającym salonie tej marki, mieszczącym się przy ul. Ściegiennego w Szczecinie. To miejsce przez lata charakteryzowało się indywidualnym podejściem do każdego Klienta, profesjonalnym doradztwem biznesowym, oferowaniem kompleksowych rozwiązań informatycznych dla firm, a także serwisem posprzedażnym na wysokim poziomie.

Od 2012 roku oferujemy kompleksowe usługi informatyczne na terenie Szczecina i okolic oraz wdrożenia informatyczne na terenie województwa zachodniopomorskiego. Skupiamy się na dostarczaniu rozwiązań informatycznych dla małych i średnich firm oraz instytucji państwowych, samorządowych i edukacji. Z sukcesem obsługujemy duże oraz małe firmy, wymagające szybkiego i niezawodnego wsparcia technicznego.

W IT Premium kierujemy się przekonaniem, że najważniejsze w pracy z Klientem jest indywidualne podejście. Do każdego zapytania podchodzimy z równą uwagą, niezależnie czy zadaniem jest zakup jednego laptopa, konfiguracja sieci w biurze, instalacja tablic interaktywnych w sali szkoleniowej czy codzienna obsługa informatyczna biur firmy.

Zależy nam na terminowej realizacji zleceń. Współpracując z nami masz pewność, że towar będzie dostarczony na czas, skonfigurowany pod indywidualne potrzeby, zainstalowany w miejscu pracy, wraz z niezbędnym szkoleniem z obsługi.

Zapraszamy do współpracy!