Oferta

O sukcesie biznesowym we współczesnym świecie decyduje wiele czynników, takich jak ludzie, oferta lub marketing firmy i produktu. Niezwykle istotnym elementem jest zaplecze informatyczne, które w wielu przypadkach stanowi decydujący czynnik o sukcesie przedsięwzięcia biznesowego. To jak zorganizowana jest firma, z jakich technologii korzysta oraz jakie rozwiązania informatyczne stosuje, ma znaczący wpływ na dynamikę działań organizacji, przepływ informacji wewnątrz firmy. Stosowanie odpowiednich rozwiązań pozwala odpowiednio skrócić czas reakcji na zmieniające się otoczenie rynkowe i odnieść sukces rynkowy.
Samodzielny wybór rozwiązań informatycznych jest oparty dużym ryzykiem, gdyż może powodować spore wydatki finansowe, które nigdy się nie zwrócą. Dlatego warto powierzyć ten obszar specjalistom z doświadczeniem w projektowaniu zaawansowanych rozwiązań dla firm.
W IT Premium oferujemy:

  • kompleksowy audyt organizacji pod kątem obecnego stanu wykorzystywanych technologii
  • badanie satysfakcji pracowników z korzystania z obecnego sprzętu i ich oczekiwań
  • doradztwo w zakresie technologii i aplikacji
  • opracowanie długofalowego projektu zmian informatycznych w firmie, na bazie planów rozwoju firmy
  • pomoc we wdrożeniu nowych rozwiązań, szkolenia dla pracowników i kadry menadżerskiej (zarządzanie zmianą)
  • stałą opiekę nad projektem, konsultacje robocze i modyfikacje założeń w trakcie trwania prac

Rozwiązania, które proponujemy charakteryzują się dużą elastycznością i modułowością, dzięki czemu Klient może dokonywać optymalizacji i zmian swojej organizacji w etapach, bez obaw o zakłócenie ciągłości pracy firmy.
Oferujemy bezpłatną konsultację projektową w formie wywiadu z przedstawicielami Klienta odpowiedzialnymi za obszar IT.
Zapraszamy do kontaktu!